.

 

Dzień dobry nazywam się Dariusz Pilch z wykształcenia jestem pedagogiem.
W zawodzie instruktora nauki jazdy pracuję do ponad ośmiu lat, jestem również instruktorem techniki jazdy.
Po latach pełnienia tej zaszczytnej funkcji, mogę stwierdzić, że mam niesamowite szczęście...szczególnie do kursantów. Trafiam na fajnych ludzi. Zapytacie, ale jak to? Odpowiedź jest jedna: każda osoba to inna, indywidualna osobowość. Mój kursant wsiadając ze mną do e-Lki,  staje się najważniejszy, żadne zachowanie, ani słowa nie są dla mnie śmieszne, ani głupie. Być instruktorem nauki jazdy to przywilej, którego wyrazem jest poznawanie nowych osób i satysfakcja z ich sukcesów w zgłębianiu tajników ruchu drogowego

 

W myśl zasady „możesz nauczyć tylko tyle ile sam umiesz” dbam o rozwijanie własnych umiejętności i zainteresowań, tak aby jak najwięcej móc przekazać moim uczniom.
Moją drugą pasją jest jazda motocyklem, rowerem, uprawianie sportu oraz... psychologia poznawcza, rysunek i fotografia. Jak tylko czas pozwoli staram się brać w miarę regularny udział w maratonach MTB, MTB-XC oraz zawodach „Gymkhany” i w 2013r w kategorii Pro na moim turystycznym motocyklu uzyskałem świetne X miejsce. Odkąd uczę jeździć regularnie uzyskuje średnią zdawalność powyżej średniej. Moje pierwsze prawo jazdy uzyskałem w 1992r i od tamtej pory cały czas rozwijam umiejętności.